نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قيمت باكس هتلی
قیمت تشک رویا
tamirat
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :fmy
تاريخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۴۳:۱۷

نمايندگي تعميرات

 

بخش ارائه خدمات نمايندگي تعميرات

در نمايندگي تعميرات از ابزارآلات و قطعات درجه يك كه داراي گارانتي هستند استفاده مي شود و به منظور بهبود خدمات و كسب رضايت مشتريان، براي استفاده از گارنتي نمايندگي تعميرات در مدت زمان مشخصي مي توانيد از پيك رايگان استفاده كنيد. شما مي توانيد با تماس با مركز نمايندگي تعميرات دستگاه خود مشكل خود را بيان كنيد و درخواست استفاده از گارانتي يا تعويض دستگاه خود را ثبت كنيد و پس از رسيدگي و بررسي مشكل دستگاه شما به پيك  ابلاغ و فرستاده مي شود.

نمايندگي تعميرات يك مجموعه گسترده مي باشد و داراي واحدهاي متفاوتي مي باشد كه از زمان مراجعه به نمايندگي و انجام تعميرات تا رفع خرابي هاي بوجود آمده اقدامات زيادي بر روي دستگاه شما انجام مي شود كه هر كدام را به اختصار بيان مي كنيم:

 • واحد مشاوره رايگان نمايندگي تعميرات

در ابتدا مجموعه اي ازكارشناسان مشاور در خصوص انجام تعميرات وسيله شما، به شما مشاوره مي دهند و شما را راهنمايي مي كنند كه انجام تعمير وسيله شما توسط نمايندگي تعميرات چه مزايا و معايبيي دارد و اصلا به صرفه اقتصادي هست يا خير.

 • واحد انجام تعميرات تخصصي در نمايندگي تعميرات

گروه انجام تعميرات متشكل از افراد كار بلد است كه به صورت تخصصي در هر بخش تعميرات  حضور دارند و با استفاده از علم خود كه متناسب با پيشرفت تكنولوژي است تعميرات دستگاه شما را  انجام مي دهند و تلاش مي كنند تعميرات دستگاه شما را با بهترين كيفيت انجام دهند.

 • واحد براورد هزينه تعميرات

هزينه تعميرات متناسب با خرابي دستگاه شما و زمان صرف شده براي انجام تعميرات، متفاوت مي باشد و هميشه هزينه اي متناسب با كيفيت ارائه شده، دريافت مي شود.

 • پيك نمايندگي تعميرات

نمايندگي تعميرات مي تواند دستگاه شما را بعد از انجام كار براي شما ارسال كند كه در اين صورت هزينه پيك جداگانه بايد پرداخت شود. اگر مشكل دستگاه شما جزئي باشد در همان لحظه، نمايندگي تعميرات كار شما را انجام مي دهند و نياز به ارسال دستگاه نمي باشد.

نمايندگي تعميرات ايكس ويژن

ايكس ويژن نام افتخاري شركت ماديران مي باشد كه يك شركت داخلي توليد كننده لوازم خانگي و رايانه اي مي باشد. خدمات تعميرات در مركز نمايندگي تعميرات ايكس ويژن مربوط به يك دستگاه خاص نيست و نمايندگي تعميرات براي انواع دستگاه هاي اين برند من جمله ايكس باكس، پلي استيشن، تلويزيون هاي برند سوني و… انجام مي شود.

نمايندگي تعميرات شركت سوني

شركت سوني در صنعت صوت و تصوير فعاليت گسترده اي دارد محصولات توليد شده شركت سوني داراي ساختار سخت افزاري و بخش نرم افزاري مختص به خود مي باشد به همين دليل هر وسيله توليد شده شركت سوني داراي مركز نمايندگي تعميرات برند انحصاري خود  مي باشد:

 • نمايندگي تعميرات لپ تاپ سوني
 • نمايندگي تعميرات تلويزيون سوني
 • نمايندگي تعميرات پلي استيشن
 • نمايندگي تعميرات موبايل سوني

تاريخچه نمايندگي تعميرات

انجام تعميرات مربوط به زمان قبل و بعد از جنگ جهاني دوم مي باشد كه تا قبل از جنگ جهاني اول وسايل ساختاري بسيار ساده و ابتدايي داشتند و خبري از تكنولوژي هاي امروزي و تجهيزات پيشرفته نبود بنابراين انجام تعميرات مسئله اي مهم براي مديران و توليد كنندگان آن زمان نبود و انجام تعميرات لوازم نياز به دانش و مهارت خاصي نداشت و مي توانستيم به سادگي مشكل را حل كنيم. اما در طول جنگ جهاني دوم توليد لوازم صنعتي و الكترونيكي افزايش يافت و زمان بعد ازجنگ جهاني دوم زندگي انسان ها به صورت ماشيني درامد و بيشتر كارهاي مردم با ماشين ها انجام مي شد كه همين ايجاد مشكلات در ماشين آلات يك موضوع مهم براي توليد كنندگان و فعالان صنعتي شد و به فكر افتادند تا چاره اي براي تعميرات لوازم خود بيانديشند. دهه 1960 انجام تعميرات وسايل به طور كامل پيشرفت كرد و تعميرات كليه لوازم انجام مي شد. در دهه هاي بعد توليد كنندگان به دنبال روشي بودند كه دستگاه توليدي آن ها كمتر دچار آسيب شود چرا كه انجام تعميرات هزينه زيادي براي آن ها داشت و مانع براي رشد اقتصادي بود. بنابراين تصميم گرفتند از روشي استفاده كنند كه عمر مفيد لوازم را افزايش دهد.

هر وسيله اي كه توليد مي شود وابسته به شرايط جفرافيايي و منطقه اي كه از آن وسيله استفاده مي كنيم داراي عمر مفيدي مي باشد. عمر مفيد به اين معني است كه در آن دوره زماني دستگاه شما كمتر دچار آسيب و مشكل مي شود و پس از اتمام دوره و استفاده زياد و طولاني مدت از وسيله آسيب پذيري دستگاه افزايش مي يابد. در مواردي هم  ممكن است روغن كاري بخش داخلي كه مربوط به موتور دستگاه مي باشد به هم بريزد و نياز به تعمير و بررسي دستگاه باشد. در اين صورت براي رفع مشكل نياز به نمايندگي تعميرات هر برند مي باشد كه نسبت به دستگاه برند خود آگاهي لازم دارند و با اطلاع از مشكل متوجه مي شوند كه مشكل مشاهده شده مربوط به كدام بخش مي باشد.

خدمات كارشناسان نمايندگي تعميرات

 • انجام تعميرات حضوري در نمايندگي تعميرات

خدمات تعميرات در بعضي از نمايندگي تعميرات برند هاي مختلف فقط به صورت حضوري انجام مي شود و براي انجام تعميرات بايد به مركز نمايندگي تعميرات مراجعه كنيد.

 • حضور كارشناس نمايندگي تعميرات در محل مشتري

خدمات نمايندگي تعميرات به صورت حضوري در محل مشتري هم ارائه مي دهد به اين صورت كه با تماس مشتري يك كارشناس از نمايندگي تعميرات به محل اعزام مي شود و خرابي هاي بوجود آمده را بررسي و تعميرات لازم را انجام مي دهد.

 • پشتيبان تلفني نمايندگي تعميرات

نمايندگي تعميرات گروهي را براي پشيباني بيست و چهار ساعته مشتريان خود فراهم كرده است كه بيشتر مربوط به بخش نرم افزاري نمايندگي تعميرات مي باشد و در صورت ايجاد مشكل نرم افزاري شما را راهنمايي مي كنند كه مشكل دستگاه خود را تا جاي ممكن حل كنيد و در صورت رفع نشدن مي توانيد به مركز نمايندگي تعميرات مراجعه كنيد.

بخش ارائه خدمات نمايندگي تعميرات

در نمايندگي تعميرات از ابزارآلات و قطعات درجه يك كه داراي گارانتي هستند استفاده مي شود و به منظور بهبود خدمات و كسب رضايت مشتريان، براي استفاده از گارنتي نمايندگي تعميرات در مدت زمان مشخصي مي توانيد از پيك رايگان استفاده كنيد. شما مي توانيد با تماس با مركز نمايندگي تعميرات دستگاه خود مشكل خود را بيان كنيد و درخواست استفاده از گارانتي يا تعويض دستگاه خود را ثبت كنيد و پس از رسيدگي و بررسي مشكل دستگاه شما به پيك  ابلاغ و فرستاده مي شود.

ويژگي نمايندگي تعميرات مناسب

براي انتخاب نمايندگي تعميرات مي بايست با ويژگي هاي تعميرگاه مناسب آشنا باشيد .به طور مختصر آن ها را بيان مي كنيم:

 • رضايت ديگر مشتريان

نمايندگي تعميرات كه استاندارد باشد بايد قابليتي براي مشتريان در نظر بگيرد كه بتوانند نظر ديگر مشتريان را در مورد نمايندگي تعميرات مدنظر بدانند و ما نيز سعي كنيم به طور عادلانه نظر خود را در مورد خدمات انجام شده در نمايندگي تعميرات بيان كنيم.

 • مشاهده نمونه كار

براي مطمئن كردن مشتري در مورد كيفيت انجام كار، معمولا نمايندگي تعميرات نمونه كار انجام شده خود را به مشتري نمايش مي دهند تا خود مشتري آن را ارزيابي كند و براي انجام تعميرات تصميم درست را بگيرد.

 • مهارت هاي تعميركاران

مهندسين كه در نمايندگي تعميرات وظيفه تعمير وسيله را بر عهده دارند، بايد داراي گواهينامه فني معتبر باشند. اين گواهي نامه نشان دهنده ي توانايي ايشان در مهارت و تخصص تعميرات وسايل برقي مي باشد. همچنين صبر و حوصله زيادي براي انجام كار خود به كار گيرند تا به نتيجه اي مطلوب برسند.

 • مكان نمايندگي تعميرات

نمايندگي تعميرات مجاز و رسمي هر برند بايد داراي دسترسي آسان باشد كه مشتريان به راحتي بتوانند به آن مراجعه كنند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :fmy
تاريخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۴۲:۵۷

تعميرات سينما خانگي

 منظور از سينما خانگي همان نمايشگر صوتي و تصويري لذت بخش و جذابي است كه امروزه عضو تفكيك ناپذير خانه ي ما است. خدمات تخصصي كارشناسان نمايندگي ما در حوزه ي تعميرات سينما خانگي بسيار گسترده است و شامل برطرف نمودن خرابي ها و معايب سينما خانگي شما چه به صورت نرم افزاري و چه به صورت سخت افزاري براي تقريبا تمامي برندهاي سينما خانگي مانند ال جي، سامسونگ و … مي باشد.

مطمئنا شما هم مانند گروه نمايندگي تعميرات سينما خانگي ما، معتقد هستيد كه هنوز پيشرفت علم در صنعت توليد ابزارهاي الكترونيكي به جايي نرسيده است كه دستگاه هاي ساخته شده به بازده اي 100% از نظر عملكردي و عمر مفيد  يك سينما خانگي ايده آل برسند. در تعميرات سينما خانگي معايبي مشاهده مي شوند كه بعضا در برخي برند هاي سينما خانگي بيشتر شايع هستند.

 

در حقيقت تكرار لذت تماشاي فيلم ها در فضايي شبيه سينما، با آن كيفيت تصوير و صداي سينما بود كه توليد كنندگان ابزارهاي الكترونيكي را به توليد سينما خانگي ترغيب كرد.متاسفانه گاهي سينما خانگي دچار مشكلاتي ميشود كه ميتواند اين لذت را ازبين ببرد اما گروه نمايندگي تعميرات سينما خانگي ما همواره تلا ش مي كند تا آسودگي خاطر شما را با رفع مشكلات سينما خانگي شما فراهم كند.

 

اجزاي سينما خانگي رايج مشاهده شده در تعميرات سينما خانگي

 

در دهه 1980 سينما خانگي عموما شامل فيلمي از پيش ضبط شده بر روي نوار LaserDisc يا VHS به همراه يك تلويزيون بزرگ، سنگين بود. در دهه 2000، اجراي تكنولوژي هاي جديد در سيستم هاي صوتي، دستگاه هاي پخش ويدئو و تلويزيون و پروژكتورهاي پخش صوت و تصوير صورت گرفت كه تجهيزات مورد استفاده در سينما خانگي را به كلي دگرگون كردند و كاربران سينما خانگي را قادر مي ساخت تا علاوه برحق انتخاب بيشتر در خريد سينما خانگي خود، تصوير صفحه نمايش را با وضوح بالاتر، كيفيت صداي بهبود يافته تري و اجزاي ارائه شده بيشتري مشاهده كنند. امروزه سينما خانگي داراي تجهيزاتي متفاوت براي ايجاد فضاي سينماي است كه به تبع اين پيش رفت با فرسودگي يا استفاده نادرست دچار خرابي شده و نيازمند به خدمات تخصصي نمايندگي تعميرات سينما خانگي معتبر مي شود.

 

مشكلات عمده تعميرات سينما خانگي

 1. ساب ووفر

ساب‌ ووفر يا Subwoofer در سيستم  هاي صوتي سينما خانگي،  بلندگويي است براي  توليد صداي با پايين ترين فركانس و يا اصطلاحا صداي بمي كه مخاطب را سرجاي خود ميخكوب مي كند. ساب ووفر با كيفيت مناسب ميتواند اتاق را هم بلرزاند. دليل به كاربردن ساب ووفر توانايي آن در پخش صدا در تمام جهات اتاق سينما خانگي شما است، به همين جهت ميتوانيد آن را هرجايي كه ميخواهيد قرار دهيد.

 1. دستگاه پخش DVD

دستگاه پخش DVD سينما خانگي وظيفه اش  نمايش و پخش فايلهاي صوتي، تصويري و ارسال آنها به تلويزيون و بلندگو ها مي باشد. در نتيجه هر اندازه اين دستگاه شما با كيفيت تر و قدرتمند تر باشه ميتواند فرمت هاي بيشتري را پشتيباني كند.تقاضاي روز افزون خريدارن دستگاه DVD و ديگر دستگاه هاي الكترونيكي با توجه به اين واقعيت كه پيش از سال 1997 دستگاه DVD  اصلا اختراع نشده نبود، نشان دهنده افزايش سطح آگاهي مردم نسبت به تكنولوژي هاي روز دنيا و پيچيده تر شدن تعميرات سينما خانگي توسط تعميركاران سينما خانگي مي باشد.

 1. منبع تغذيه يا receiver

همه كارهاي  مرتبط با پردازش ، اتصال ها و انتخاب مدار و تقويت سيستم بوسيله ي منبع تغذيه سينما خانگي شما صورت مي گيرد. گاهي منبع تغذيه سينما خانگي را آمپلي فاير (amplifier) مي نامند چرا كه مسئول كنترل كانال ها تقويت كننده به بلندگوها مي باشد . در واقع مهم ترين وظيفه منبع تغذيه كنترل حجم و بلندي صداي بلندگو ها است.

 1. فيلم مورد علاقه شما

در حقيقت تكرار لذت تماشاي فيلم ها در فضايي شبيه سينما، با آن كيفيت تصوير و صداي سينما بود كه توليد كنندگان ابزارهاي الكترونيكي را به توليد سينما خانگي ترغيب كرد.متاسفانه گاهي سينما خانگي دچار مشكلاتي ميشود كه ميتواند اين لذت را ازبين ببرد اما گروه نمايندگي تعميرات سينما خانگي ما همواره تلا ش مي كند تا آسودگي خاطر شما را با رفع مشكلات سينما خانگي شما فراهم كند.

 1. تلويزيون

براي مشاهده تصاوير با بهترين كيفيت و ديد مناسب شما نياز به يك تلويزيون با صفحه نمايش بزرگ، حداقل 27 اينچي داريد كه البته سايز آن بسيار وابسته فضاي اتاق سينما خانگي شما مي باشد.

 1. پنج بلندگو

بهترين سيستم هاي سينما خانگي كه گروه تعميرات سينما خانگي ما پيشنها ميدهند ، سيستمي با كيفيت بالاي صدا و جلوه هاي صوتي است كه حس فراگير واقعي را از غوطه ور بودن در فيلم به شما ارائه ميدهند. در كل شما در اتاق سينما خانگي خود نياز به مجموعه از شش نوع بلندگو خواهيد داشت. چيدمان اين بلندگو ها را بايد به صورتي انجام دهيد كه بازخورد كامل را صداي فيلم بشنويد.

 • بلندگوهاي چپ و راست جلو سينما خانگي
 • بلندگوهاي چپ و راست كناري يا Surround
 • بلندگوي مركزي سينما خانگي
 • ساب ووفر در سينما خانگي شما
كارشناسان تعميرات سينما خانگي ما پيشنهاد مي دهند كه اگر اتصال هاي پشت فرستنده بلوتوث را كه در نزديكي دستگاه DVD شما قرار گرفته بررسي كرديد و مشكلي نبود دكمه ي ID را به مدت 3 ثانيه بفشاريد تا گيرنده را پيدا كند و حتماً توجه داشته باشيد كه بايد دكمه POWER پشت گيرنده تان  را كه كنار باندهاي عقب قرار گرفته است روشن نماييد تا بتوانند با يكديگر ارتباط برقرار كنند و چراغ آبي ثابت روي دستگاه بلوتوث شما  روشن گردد. اگر اين اقدامات را انجام داديد ولي تغييري رخ نداد با گروه نمايندگي ما براي تعميرات سينما خانگي تان تماس بگيريد.
 

كارشناسان متخصص

تمامي كارشناسان و تعميركاراني كه در تعميرگاه‌هاي مجاز ما مشغول به فعاليت هستند از بهترين افراد در اين زمينه بوده كه هرساله با گذراندن دوره هاي عملي منظم و آشنايي با محصولات جديد، مناسب ترين فرد براي تعميرات سينما خانگي، ال سي دي (LCD) و ال اي دي (LED) شما خواهند بود.

تماس با واحد تعميرات سينما خانگي

شماره تماس : ۶۶۰۳۰۸۲۵ ـ ۶۶۰۹۸۴۱۷ (۰۲۱)

 
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :fmy
تاريخ: ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۵:۱۸

نمايندگي ايكس ويژن

نمايندگي ايكس ويژن امكان ارائه انواع خدمات پيشرفته در زمينه ي تعمير، ترميم و تعويض قطعات توسط كارشناسان متخصص خود را با در اختيار داشتن تجهيزات پيشرفته در پارت‌هاي متعدد تعميراتي براي مشتريانش فراهم مي دارد. نمايندگي ايكس  ويژن قادر به رفع و حل تمامي مشكلات و نواقص ايجاد شده در محصولات ايكس ويژن مي‌باشد.

 

 • كارشناسان نمايندگي ايكس ويژن

 

    كارشناسان نمايندگي ايكس ويژن با گذراندن دوره‌هاي تخصصي و آشنايي با ساختار و عملكرد هر مدل از محصولات ايكس ويژن توسط اساتيد مجرب حوزه ي نمايندگي ايكس ويژن ،  شيوه‌هاي نويني را در تعمير و اصلاح محصولات آموخته‌اند.

    كارشناسان نمايندگي ايكس ويژن با داشتن بهترين آرشيو از محصولات نمايندگي ايكس ويژن  و شناخت كامل بر كاركرد همه ي قطعات سخت افزاري و نرم افزاري هركدام از محصولات نمايندگي ايكس ويژن، ميتوانند همه ي دستگاه هاي معيوب را تعمير نمايند.

    كارشناسان نمايندگي ايكس ويژن تخصص تعمير و بازسازي را با شركت در دوره‌هاي آموزشي و مهارتي ويژه ماديران كسب نموده اند ، بدين وسيله مي‌توان گفت كارشناسان نمايندگي ايكس ويژن به ارائه بالاترين سطح خدمات  تعميراتي رسيده اند.

     نمايندگي ايكس ويژن حوزه كاري خويش را با تمركز بر حيطه تخصص كارشناسان مجرب بنا نهاده و از ورود به حيطه هاي نامرتبط خودداري كرده است و به ارائه خدمات مي پردازد. از جمله خدماتي كه  توسط كارشناسان نمايندگي ايكس ويژن ارائه مي شود آماده كردن تازه ترين اخبار مرتبط با محصولات آن و به اشتراك گذاشتن آنها با مشتريان نمايندگي ايكس ويژن ميباشد .

 

 • سابقه نمايندگي ايكس ويژن

 

ايكس ويژن (X-Vision) كه نامي تجاري و ايراني است متعلق به گروه ماديران ميباشد كه عهده دار عرضه ي لوازم الكترونيكي مصرفي مختلفي به بازارهاي داخلي و بين‌المللي است. نمايندگي ايكس ويژن در سال 1343 تاسيس گرديده است و يكي از شركت هاي موفق و معتبر درحوزه ي IT در ايران ميباشد. نمايندگي ايكس ويژن كاملا خصوصي است و داراي تجربه اي بيش از 50 سال در ارائه محصولات باكيفيت و عرضه بهترين لوازم صوتي و تصويري و لوازم خانگي و خدمات پس از فروش در اقصي نقاط كشور مي باشد .

 • از محصولات ايكس ويژن نسبت به محصولات مشابه

 

نمايندگي ايكس ويژن يكي از توليدكنندگان موفق و پيشرو در زمينه هاي مختلف تكنولوژي و اتوماسيون اداري ميباشد. محصولات نمايندگي ايكس ويژن با توجه به كيفيت بسيار خوبي كه دارند قيمت مناسب تري نسبت به محصولات مشابه با همان كيفيت دارند و همچنين محصولات نمايندگي ايكس ويژن از نظر امكانات سخت افزاري قابليت هاي خوبي را به مشتريان خود مي دهد، به عنوان مثال مي توان به تلويزيون ايكس ويژن ۳۹ KF30 اشاره كرد چراكه از نظر كيفيت تصوير در رتبه ي بالايي قرار دارد درحالي كه ساير رقباي اين كمپاني تلويزيون هاي هوشمند هم سطح اين مدل ايكس ويژن را به قيمت هاي بالاتري ارائه مي نمايند.

 

از آنجا كه محصولات نمايندگي ايكس ويژن توليدات داخلي هستند و با خريد از كالاهاي نمايندگي ايكس ويژن به جاي رونق دادن به اقتصاد كشور هاي خارجي مي توان چرخه ي اقتصاد داخلي را شكوفا كنيم.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :fmy
تاريخ: ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۴:۵۷

تعمير PS4

تعمير PS4 در دو بخش نرم افزاري و سخت افزاري توسط تعميركاران خبره با بهترين و جديد ترين تجهيزات صنعت گيم موجود در بازار صورت ميگيرد. در باب تعمير PS4  جالب است بدانيد سايت معتبر iFixit كه در زمينه تحيلي سيستم ها و تعميرات آنها فعاليت ميكند بيان كرده است كه كار تعمير PS4 سوني به دليل آنكه قطعات با نظم و به سادگي در كنار هم چيده شده اند در مقايسه با ساير رقبا در صنعت گيم بسيار آسان است.

 

دستگاه PS4  جديد ترين كنسول بازي توليد شده ي شركت سوني است كه تا به امروز كمترين ميزان خرابي را در ميان ديگر كنسول هاي بازي سوني داشته است و با وجود ساختار نسبتا ساده اين دستگاه ، امكان تعمير آن در منزل نيز وجود دارد، اما بسيار بهتر است براي پيشگيري از تعميرات ناشيانه و خرابي  بيشتر دستگاه، تعمير آن را به مركز نمايندگي ايكس ويژن بسپاريد.

 

كارشناسان سايت iFixit به تعمير PS4 امتياز ۸ از ۱۰ را داده اند. بنابراين اگر دستگاه PS4 شما دچار خرابي شد آشفتگي زيادي براي تعميرPS4  خود نخواهيد داشت به ويژه با تعمير PS4 سوني شما در نمايندگي ، توسط تعميركاران مجرب موجب مي شود تا دليل اشكال بوجود آمده در دستگاه به درستي شناسايي و به سرعت رفع گردد.

اولين پلي استيشن در چه زماني توليد شده است ؟

 • ويژگي هاي دستگاه PS4

 

در سال 2013 سوني با معرفي دستگاه پلي استيشن 4 گفت PS4 يك كامپيوتر سوپرشارژ شده است كه ميتواند تا مدت زمان طولاني در زمينه ي گرافيك و بازي بسيار جذاب و موفق باشد. در سال بعد سوني  تغييراتي جزئي اعم از كاهش مصرف برق، كاهش وزن و نويز را به دستگاه PS4 اعمال كرد. پلي‌استيشن 4 نسل هشتم سري خود و از يك پردازنده‌ي هشت‌ هسته‌اي AMD با معماري x86 در كنار هشت گيگابايت حافظه‌ي رم و يك كارت گرافيك قدرتمند استفاده مي‌كند؛ به‌علاوه پلي‌استيشن ۴،  داراي دسته‌ي بازي كاملا متفاوت و جذابي با نام DualShock 4 است.

 

از مواردي طبيعي كه معمولا پيش مي آيد شكسته شدن دستگاه از كارخانه تا مقصد است اگر شما دستگاه تقريبا 2 ميليوني خود را شكسته دريافت كنيد حتما بسيار ناراحت و عصباني مي شويد اما خوشبختانه سوني براي اين مشكلات پشتيباني ويژه اي دارد و به سرعت برايتان تعويض مي كند . از مشكلات رايج مشاهده شده در تعمير PS4 ميتوان  HDMI ( روشن نشدن دستگاه PS4 ) و  Bricking ( آجر شدن دستگاه ) اشاره كرد.

 • HDMI  در تعمير PS4

 

PS4  را روشن ميكنيد ولي چيزي را نمايش نمي دهد يا در صفحه يك فلش آبي مشاهده ميكنيد. اين مشكل كه اغلب در تعمير PS4 مشاهده شده، مربوط به HDMI است. با فشار دادن HDMI و تكان دادن آن اين مشكل حل ميشود. اما اين راه تعمير PS4 يك راه حل دائمي براي تعميرPS4  شما نيست و شما بايد به يك تعميركاران نمايندگي ايكس ويژن براي تعمير PS4 خود مراجعه كنيد.

 • Bricking و تعمير PS4

 

اگر دستگاه خود را روشن ميكنيد اما با روشن بودن دستگاه نتيجه اي در صفحه مشاهده نميشود، به اين حالت بريكينگ يا آجر شدن ميگويند. براي تعمير PS4  و حل اين مشكل بايد دستگاه PS4  را به حالت Safe Boot ببريد.

 

ابتدا كنسول را خاموش كنيد.

 

هارد را از دستگاه جدا كنيد.

 

مجددا دستگاه را روشن كنيد. اگر اين تعمير PS4 به شيوه خانگي جواب نداد بايد حتما به نمايندگي مراجعه كنيد.

 

 • خرابي شايع CDRAM  -PS4  در تعمير PS4

 

رايج ترين خرابي مشاهده  در تعمير PS4  مربوط به دسته PS4 و خرابي CDRAM  چراكه بسياري از مردم CD و DVD را  تميز نكرده داخل دستگاه مي گذارند و يا بيش از حد از اين بخش PS4  كار ميكشند به مرور باعث فرسودگي دستگاه مي شود و نياز به تعمير PS4  خود پيدا ميكنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :fmy
تاريخ: ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۴:۳۶

تعمير ايكس باكس

 

تعمير ايكس باكس به هنگام بروز مشكل از جمله مهم ترين دغدغه ها و نگراني هاي طرفدارن بازي هاي ويديويي است. كنسول ايكس باكس از جمله كنسول هاي بازي پرطرفداري است كه مانند هر وسيله ي ديگري عمر مفيد خود را دارد و زماني مي رسد كه شما نيازمند خدمات تعمير ايكس باكس خود مي شويد.

 

ايكس باكس يك كنسول بازي قدرتمند محصول شركت مايكروسافت است كه بعنوان كنسولي با توان بالا در اجراي بازي هاي ويديويي با كيفيت شناخته شده است كه در تاريخ 15 نوامبر 2001 در آمريكاي شمالي، 22 فوريه 2002 در ژاپن و 14 مارچ 2002 در استراليا و اروپا وارد بازار شد. كنسول ايكس باكس در نسل هاي مختلفي عرضه شده است كه كنسول ايكس باكس 360 و كنسول ايكس باكس ايكس وان شناخته شده ترين آنها هستند.

آيا مي دانيد اولين پلي استيشن كجا توليد شده است ؟

خرابي هاي رايج مشاهده شده در تعمير ايكس باكس

 

بيش ترين دلايلي كه در زمان تعمير ايكس باكس و خرابي هاي كنسول هاي بازي دبگر ديده مي شود عموما سرويس نشدن دستگاه و نوسان هاي برق مي باشد كه متاسقانه تا زماني كه اين گجت هاي ديجيتالي محبوب دچار خرابي نشوند كاربران بازي را با آن ها ادامه مي دهند. با اين حال مشكلات شايعي در هر كنسول بازي به هنگام تعمير ديده شده كه دانستن آنها ميتواند موجب اقدام به موقع شما براي رفع مشكل و تعمير دستگاه شود.

تعمير ايكس باكس 360

 

در تعمير ايكس باكس 360 مهم ترين مشكل كه با آن مواجه ميشويم زياد گرم شدن دستگاه بعد از 3 ساعت بازي است. البته شيوه هاي متعددي در تعمير ايكس باكس و خنك كردن دستگاه وجود دارد ولي اگر زود اقدام نكنيد تعمير ايكس باكس هم فايده اي نداشته و دستگاه شما ازبين مي رود. بيشترين مشكل مشاهده شده در تعمير ايكس باكس 360 سه چراغه شدن دستگاه است كه ميتواند به دليل استهلاك درايور ايكس باكس با استفاده از dvd هاي خش دار و يا شل شدن و از جا كنده شدن كابل برق كنسول رخ بدهد.

 

در اكثر موارد تعمير ايكس باكس 360 مشاهده شده است كه اين كنسول بازي اگر به شيوه ي درست استفاده و نگهداري شود ميتواند سالها براي شما كار كند و از آن بهره ببريد .

تعمير ايكس باكس وان ايكس

 

كنسول ايكس باكس وان و ايكس باكس وان ايكس كه به تازگي به بازار آمده است، كنسولي همه جانيه براي سرگرمي هستند. در اين مدت كوتاه در تعمير ايكس باكس وان آنچه ديده مي شود وضعيت عجيب دستگاه به دليل گرما و حرارت ايجاد شده در حين بازي است كه موجب افزايش سرعت پردازنده مركزي و در طولاني مدت باعث فرسودگي دستگاه مي شود.

تفاوت كنسول هاي بازي و كامپيوتر ( PC )

 

در اغلب موارد نظرات اين است كه كنسول هاي بازي بهتر از PC هستن زيرا آنها اختصاصا براي بازي كردن طراحي و ساخته شده اند. در يك كنسول بازي شما ميتوانيد از تمام قدرت كنسول در حين اجراي بازي يهره ببريد اما در pc به دليل محدوديت كارت گرافيك اينطور نيست. كنسول‌هاي بازي ايكس‌باكس وان ايكس و پلي‌استيشن۴ پرو هر دو رنج قيمتي مناسب و منطقي دارند و مي‌توانند بازي‌هاي ويديويي را با كيفيت ۴K براي شما اجرا كنند. ايكس باكس وان ايكس شركت ماكروسافت حتي توانايي دارد كه  بازي‌ها را تا وضوح تصوير ۴K رندر كند. اين در حالي است كه اگر بخواهيد كامپيوتري بخريد كه توانايي اجراي بازي را روي وضوح تصوير ۴K به شما بدهد، بايد چندين برابر ايكس باكس وان ايكس يا پلي‌استيشن۴ پرو  هزينه پرداخت كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :fmy
تاريخ: ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۴:۱۰

تعمير تلويزيون

تعمير تلويزيون و رفع اختلالات و خرابي هاي ايجاد شده در انواع برند هاي متفاوت تلويزيون اگرچه ادعاي بسياري از مراكز فعال در سطح شهر براي تعمير تلويزيون مي‌باشد اما با توجه به دانش و تجربه ي تخصصي تيم ما تعمير تلويزيون هاي انجام شده توسط تعميركاران با تجربه ي سيماي تهران ،  هم در نمايندگي تعمير تلويزيون و هم تعمير تلويزيون در منزل  ، مطمئنا  به دست كارشناساني انجام مي پذيرد كه ضمن آشنايي با پيشرفته ‌ترين تكنولوژي‌ها و فنآوري‌هاي روز دنيا ، دانش فني مورد نياز را براي تعمير تلويزيون كسب كرده باشند.

تلويزيون ابزاري براي برقراري ارتباط جمعي از راه دور است به طور دقيق مي توان گفت اولين فرستنده ي تلويزيوني از سال 1337 روز جمعه يازدهم مهرماه در ايران شروع به كار كرد. ابتدا تلويزيون هاي سياه و سفيد كه همه ما از آنها خاطره داريم و سپس تلويزيون هاي رنگي ابتدا در قشر مرفه جامعه و سپس در خانه هاي همه ي ما حضور مداومي پيدا كرد. جالب است بدانيد تلويزيون يا دورنما را  جان لوگي بِرد  مهندس بريتانيايي در سال 1926 اختراع كرد و در سال  1928 تلويزيون هاي رنگي مكانيكي را عرضه كرد. از اين زمان بود كه كم كم با خرابي ها و ايرادات بوجود آمده در تلويزيون ها نياز به حضور افرادي براي  تعمير تلويزيون ها كه شناخت كافي از خرابي بوحود آمده داشته باشد تا بتواند اقدامات لازم براي تعمير تلويزيون را انجام داده  و عمر كاربردي دستگاه تلويزيون ما را افزايش دهند ، پيدا شد. در واقع تعمير تلويزيون هم يك كار سرگرم كننده و جذاب براي تعميركار تلويزيون و هم نوعي صرفه جويي اقتصادي براي خانواده ها مي باشد.

 

تعميركار تلويزيون خوب براي تعمير تلويزيون سراغ داريم؟؟

تلويزيون هم مانند هر دستگاه ديگري به دلايل متفاوتي از جمله استفاده نادرست و يا فرسايش به مرور زمان كهنه شده و دچار خرابي ميشود اينجور وقتها اولين سوالي كه به ذهنمان مي آيد اين است كه تعميركار تلويزيون خوب براي تعمير تلويزيون سراغ داريم؟؟!

اصلا تعميركار خوب براي تعمير تلويزيون چه كسي است؟

شرط اول براي تعمير كار ماهر بودن اين است كه تعميركار اطلاعات كاملي از نحوه ي عملكرد هر يك از قطعات تلويزيون داشته باشد و بعد از آن آنچه بيش از همه مهم است تجربه ي كافي تعمير كار در تعمير تلويزيون است تا در سريع ترين شرايط و با بهترين روش و با قيمتي مناسب براي تعمير تلويزيون شما اقدام كند و با تصميم مناسب در اقدامات تعمير تلويزيون ،  عمر تلويزيون شما بيشتر تداوم بخشد.

انواع تلويزيون بر اساس نوع صفحه نمايش

يك تعميركار ماهر در تعمير تلويزيون ، با تمام دسته بندي هاي تلويزيون ها من جمله انواع تكنولوژي به كار رفته در سيستم هاي تلويزيوني آشناست چرا كه او بايد بتواند در كم ترين زمان مناسب ترين راه را براي تعمير تلويزيون شما پيدا كند. توليد و تعمير تلويزيون هاي آنالوگ قديمي در انگليس از سال ۲۰۱۲ به بعد متوقف شد ، در نتيجه اگر شما تلويزيون غير ديجيتال داريد و مشترك تلويزيون هاي كابلي  ، ماهواره‌اي يا فرمت‌هاي گوناگون آن ها مي باشيد ، تلويزيون شما در اين زمان كاملا بدرد نخور و قديمي است. از طرف ديگر هم صفحه تلويزيون ها مدام دارد بزرگ و بزرگ تر و شفاف تر ميشود تا حدي كه امروزه از ملاك هاي مهم و درخور توجه در مقايسه تلويزيون ها علاوه بر وسعت  ديد صفحه نمايش ميتوان ميزان شفافيت و طبيعي بودن رنگ تصاوير را نام برد. دو تكنولوژي مورد توجه  و  در حال رقابت در بازار و حوزه ي تعمير تلويزيون در حال حاضر تلويزيون هاي پلاسمايي و ال سي دي هستند البته علاوه بر اينها تكنولوژي هاي ,LED, OLED   هم هستند.

تلويزيون‌هاي پلاسمايي

در تعمير تلويزيون‌ هاي پلاسمايي بايد بدانيد اين صفحه نمايش ها نور از سلول‌هايي منفرد ساطع مي كنند و مي‌توانند با ظرافت بسيار ويژه اي سايه‌هاي رنگ‌ها را با جزئيات دقيق تري  نشان دهند ، اما صفحه‌هاي LCD  نور را از ميان يك شاتر كركره‌مانند عبور مي‌دهند. تكنولوژي هاي رقيب  به كار رفته در برند هاي متفاوت تلويزيون در سال‌‌‌هاي اخير بازار تلويزيون  را به دست گرفته‌اند و  اغلب افراد  از جمله تعمير كاران ماهر تلويزيون ، با توجه به نياز بازار براي تعمير تلويزيون ،  آن ها را مي شناسند. به بيان ساده تر به علت طريقه ساطع‌ شدن نور از صفحه‌هايي پلاسمايي ، كيفيت و وضوح رنگ از اين صفحه‌ها تاثير بسيار بيشتري در بينندگاني كه نور در محيط تماشاي تلويزيون آن ها كمتر است مثلا در اتاق نشيمن  ايجاد مي‌كند ، اما برعكس اگر مي‌خواهيد تلويزيوني را براي يك محل پر نورتر مثلا آشپزخانه‌تان  داشته باشيد ، كارآيي تلويزيون LCD بسيار بيشتر است.

تلويزيون ال اي دي و تلويزيون ال سي دي

براي شما جالب بايد باشد كه تلويزيون ال اي دي همان تلويزيون ال سي دي است منتها كمي پيش رفته تر شده است. تفاوت تكنولوژي تلويزيون ال اي دي با تلويزيون ال سي دي در نوع نور زمينه آنها است كه موجب تفاوت كيفيت در نمايش تصاوير شده است. هر چند كه بسياري از افراد به هنگام خريد اين تفاوت تكنولوژي را نميدانند اما به عنوان يك تعمير كار تلويزيون بايد فرق آنها را بدانيد تا بتوانيد به نحو احسنت تعمير تلويزيون مورد نظر را انجام دهيد. در تلويزيون ال سي دي يا كريستال مايع منبع نوري بايد از لامپ هاي فلئورسنت كه صفحه نمايش اين تلويزيون ها به كار رفته عبور كنند در حالي كه در تلويزون هاي ال سي دي از لامپ هاي خيلي كوچيكي استفاده شده كه توانايي كنترل كيفيت و تغيير رنگ بهتري را نسبت به لامپ هاي فلئوسنت ارائه ميدهد.

اين تفاوت تكنولوژي باعث شده اين دسته از تلويزيون زاويه ديد بهتر ، عمر مفيد بيشتر و مصرف برق كمتري نسبت به تلويزيون هاي ال سي دي داشته باشد و خانواده ها رغبت و ارزش بيشتري براي سپردن  امور تعمير تلويزيون خود به تعمير كار داشته باشند.

تلويزيون او ال اي دي  و ال اي دي

تلويزيون‌هاي OLED نازك ‌تر ، سبك‌ تر بوده  و كيفيت عملكرد بهتري نسبت به تكنولوژي‌ به كار رفته در ديگر تلويزيون‌ها دارند. هر پيكسل در تلويزيون هاي او ال اي دي با خاموش شدن مي‌تواند مشكي مطلق شگفت انگيزي را به وجود آورد كه اين يكي از خصوصيات منحصر به فرد OLED است كه موجب ايجاد وضوح تصوير استثنايي مي‌شود.  دليل اين ويژگي نيز آن است كه هر پيكسل را بصورت مستقلي ميتوانيد هدايت كنيد  و به راحتي مي‌تواند خاموش شود ؛ اما در LCD ها نور تك تك پيكسل‌ها قابل كنترل نيست و در واقع حوزه‌اي شامل چند پيكسل كنترل مي‌شوند از اين رو تعمير تلويزيون هاي او ال اي دي نياز به دقت فراواني دارند تا شدت آسيب وارده كمتر شود .در فناوري OLED با توجه به آنكه  نيازي به نور پس زمينه نيست ، ضخامت پنل به شدت كاهش مي‌يابد و شاهد تلويزيون‌هاي ۴ تا ۷ ميلي‌متري داراي اين فناوري هستيم كه بسيار هم سبك و مناسب هستند .با اين توضيحات پيرامون ويژگي هاي اين تلويزيون به هيجان نيامدن از تكنولوژي OLED كار سختي است ؛ چرا كه تمام ويژگي‌هاي يك تلويزيون رويايي از جمله وضوح شگفت‌انگيز ، نازكي باور نكردني و مصرف اندك انرژي را دارد ضمن آنكه تعمير تلويزيون او ال اي دي نياز به دانش تخصصي دارد.

 

تعمير تلويزيون و ايرادات شايع برندهاي متفاوت تلويزيون

تعمير انواع تلويزيون و رفع اختلالات و خرابي هاي ايجاد شده در انواع  برند هاي متفاوت تلويزيون اگرچه ادعاي بسياري از مراكز فعال در سطح شهر براي تعمبر تلويزيون مي‌باشد اما با توجه به دانش و تجربه ي تخصصي تيم ما تعمير تلويزيون هاي انجام شده توسط تعميركاران با تجربه ي سيماي تهران ،  هم در نماينگي تعمير تلويزيون و هم تعمير تلويزيون در منزل  ، مطمئنا  به دست كارشناساني انجام مي پذيرد كه ضمن آشنايي با پيشرفته ‌ترين تكنولوژي‌ها و فنآوري‌هاي روز دنيا ، دانش فني مورد نياز را براي تعمير تلويزيون كسب كرده باشند. از اين رو پيشنهاد ما به شما آن است كه پيش از مراجعه به يك مركز و دريافت خدمات مرتبط با تعمير تلويزيون از مجاز و استاندارد بودن آن مركز تعمير تلويزيون اطمينان حاصل كنيد. مجاز بودن مركز تعمير تلويزيون به كاربر اين اطمينان را مي‌بخشد كه خدمات ارائه شده  در راستاي تعمير تلويزيون در آن مجموعه بر اساس اصول و ضوابط استاندارد شركتي و با نظارت سازمان‌هاي بالاتر انجام مي‌پذيرد. مركز تعمير تلويزيون ما  يكي از مجموعه هاي پيشرو در ارائه و عرضه سرويس ها و خدمات مرتبط با انواع تلويزيون و برند هاي متفاوت موجود در بازار تلويزيون  است كه در طي چند دهه اخير توانسته است با ارائه برترين خدمات تعمير تلويزيون ، رضايت كاربران و مراجعان خود را كسب نمايد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ